Wyczyść komputer - często zadawane pytania

Pytanie: Przeinstalowałem komputer i zgubiłem oryginalne opakowanie z kluczem rejestracyjnym. Muszę ponownie zakupić cały program?
Odpowiedź: Oczywiście nie musisz. Skontaktuj się z nami i podaj jak najwięcej informacji na temat swego pierwszego zamówienia (imię, nazwisko, przybliżoną datę itp.) W naszej bazie znajdziemy twoje zamówienie i wyślemy ci zapasowy klucz rejestracyjny.

Pytanie: Czy można zainstalować jedną zakupioną kopię programu na większej ilości komputerów?
Odpowiedź: Nie. Należy kupić oddzielną licencję dla każdego komputera.

Pytanie: Co mam zrobić w przypadku, gdy przestanę używać starego komputera i kupię nowy, o większej wydajności. Powinienem zakupić na nowo program?
Odpowiedź: Nie musisz. Wystarczy, że odinstalujesz program na starym komputerze i zainstalujesz na nowym. Warunki licencyjne oczywiście umożliwiają takie "przeniesienie licencji" na inny komputer.

Pytanie: Czy wasza firma zapewnia w kontrakcie usługi serwisowe komputerów?
Odpowiedź: Nie. Usługami serwisowymi komputerów i oprogramowania zajmują się wyspecjalizowane firmy. Spróbuj poszukać tutaj.

Pytanie: Dla jakich wersji systemu operacyjnego jest przeznaczony program?
Odpowiedź: Program jest przeznaczony dla systemu operacyjnego Windows w następujących wersjach: Windows 7TM, Windows 8TM, Windows 8.1TM, Windows 10TM
Obsługiwane są wersje 32-bitowa i 64-bitowa.

Pytanie: Jaki jest aktualny numer wersji? Jak uzyskać tę wersję?
Odpowiedź: Aktualny numer wersji programu to 526.
Numer wersji, którą zainstalowałeś, znajdziesz w głównym oknie programu (w tytule okna). Jeśli masz niższą wersję, aktualizacja powinna zostać zaoferowana automatycznie (najpóźniej przy następnym uruchomieniu komputera).

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktujcie się z nami