Opinie klientów

pan Piotr, 43 lat, przedsiębiorca
Dziękuję za znakomity program. Oceniam, że jego kupnem zaoszczędziłem parę set złotych za upgrade obecnego komputera. Zresztą 684 odnalezionych i skasowanych wad mówi za wszystko...

pan Milan K.
Dziękuję za bardzo dużą pomoc. Komputer dawałem do naprawy co ćwierć roku, ten Wasz program zaoszczędził mi około 300 złotych rocznie. Jeszcze raz dziękuję i życzę dużo zadowolonych klientów.

pani Jana, emerytka
Dziękuję za wspaniały program, polecam wszystkim.

pan René
Dziękuję, Wasz program jest naprawdę świetny. Na początku nie bardzo mu ufałem jednak mile mnie zaskoczył. Wszystkim go polecam.

pan Tomasz
Świetny efekt. Program mile mnie zaskoczył, polecam.

pani Julka
Program jest świetny :-) taki prosty, a posprzątał bałagan.

Pan Franciszek
Wypróbowałem wasz program na starszym komputerze z systemem XP, na którym bawią się starsze dzieci, surfują po internecie, grają w gry, rozmawiają przez komunikatory z kolegami. Wcześniej praca na komputerze się przedłużała. Gdy klikałem na ikonę dowolnego programu przez chwilę nic się nie działo i dopiero po upływie kilku sekund powoli pojawiały się ramki okien programów. O tym, że komputer pracuje, wiedziałem tylko dzięki klepsydrze na kursorze myszy. Włączanie komputera również trwało mniej więcej 5 minut. Po wyczyszczeniu komputer włącza się o wiele szybciej, inne programy również o wiele szybciej się włączają. Dziękuję za wasz program.

pan Milan
Program mile mnie zaskoczył, bardzo dobry efekt jego pracy. Dziękuję za pomoc i wszystkim go polecam.

pan Pavel
Wasz program bardzo mile mnie zaskoczył i chętnie go polecam wszystkim użytkownikom PC.

pani Blanka
Mam 60 lat i choruję na S.R., dzięki temu mam czasami problemy z pamięcią, więc zdarza mi się, że nie za każdym razem się z komputerem dogadam. Od tej pory, gdy korzystam z programów „Wyczyść“, nie mam już żadnych problemów, włączę program i za parę minut mam znów wszystko w porządku a w komputerze wciąż dosyć miejsca. Serdecznie każdemu polecam, jeżeli pomaga mnie, to może pomóc naprawdę każdemu.

pan Witek z Łomży
Dziękuję za świetny program.Bardzo polecam ten program wszystkim zainteresowanym. Dosłownie kilka minut potrzebował program "Wyczyścić komputer" na to aby znaleźć w moim komputerze ponad 500 konfliktów i co najważniejsze naprawić je. Naprawdę warto kupić. Teraz czuję, że mam nowy komputer, bo rzeczywiście jest prawie nowy,bo nie ma jeszcze roku.Ostatnio strasznie spowolniał.Teraz chodzi jak'rakieta'.

pani Alena
Program naprawdę działa, jest bezbłędny także dla ludzi tak niezręcznych jak ja. Polecam.

o.s. Zrnko štěstí
Pozwalam sobie tą drogą przesłać podziękowania do -Reakcje klientów-. Ponieważ jesteśmy stowarzyszeniem pacjentów onkologicznych, poprosiłem kierownictwo firmy o przesłanie tych plików w formie sponsoringu, a kierownictwo firmy pozytywnie rozpatrzyło nasz wniosek i dlatego pozwalam sobie w ten sposób bardzo podziękować.

pan Ladislav
Chciałbym tylko podziękować za wspaniały program, miałem duże wątpliwości co dotyczy jego skuteczności. Lecz znalezionych – oraz w trakcie paru minut naprawionych – 568 uszkodzonych programów mnie przekonało. To naprawdę dobře, polecam. Dziękuję.

\npani Vladimíra
http://www.harmonizace.cz
Dziękuję wam za ponowne wysłanie programu. Wasze usługi i troska o klienta są naprawdę wspaniałe. Chętnie polecę waszą spółkę znajomym. Serdecznie pozdrawiam

pani Hanka
Chciałabym dołączyć do grona tych zadowolonych klientów, którzy zamówili u was program „Wyczyścić”. Byłam bardzo mile zaskoczona, po części dlatego, że firma myśli również o mniej majętnych i chorych osobach, sprzedając im po bardzo solidnej cenie, jak również, że jest to program wyłącznie czeski, a ponadto, że jego obsługa jest nie tylko bardzo łatwa, ale program działa płynnie we wszystkich systemach. Mam zarówno Win 2000, jak i XP na komputerze i nie mam żadnych problemów. Dziękuję bardzo. Nie mogę się doczekać, jak otrzymam od Was jeszcze coś innego.

pan Karel
Nie wiem, czy dziękowałem za zasłanie Waszego programu do czyszczenia komputera. Oceniam go bardzo pozytywnie. Ułatwia mi pracę z komputerem, będę go polecać. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo powodzenia.

pan Vladimír
Jestem zachwycony. Nie tylko z powodu tego, że program robi to co było w opisie, lecz także z powodu tego, że instalacja jest naprawdę dla „zwykłego użytkownika“. Nie zdarza mi się często, żebym po pierwszym uruchomieniu nastawił program w taki sposób, żeby skutecznie pracował według mych wymagań. To po prostu doskonałe. Z Waszego programu korzystam z pełnym zadowoleniem. Polecam go wszystkim, którzy mają problemy z szybkością pracy komputera.

pan Franciszek
Zainstalowałam program bez najmniejszego problemu, instrukcja jest czytelna, jasna i zrozumiała. Po uruchomieniu Wasz program w ciągu bardzo krótkiego czasu znalazł 632 problemy., które z kolei znów w bardzo krótkim czasie naprawił. Jak dotąd żaden z programów którymi dysponowałem nie zrobił czegoś takiego. Mój komputer znów jest jak nowy. Jestem absolutnie zadowolony z działania Waszego programu i życzę Wam wielu kolejnych zadowolonych użytkowników Waszych świetnych programów.

pan Pavel
Chcę podziękować za świetny program. Znalazł mi 1882 błędy i komputer znów pracuje jak trzeba. Będę polecać dalej.

pan Vladimír, Brno
Ze względu na mój poziom wiedzy komputerowej często pociłem się ze strachu, co ten mój grat znów robi, dlaczego pracuje tak wolno... Defragmentacje czy restarty pomagały... Dzięki Wam już po problemach, PC pracuje bardzo szybciej i stabilniej niż wcześniej.

Pan Paweł, niepełnosprawnych emeryt
Dobry dzień. Przez pół roku testowałem program Clean 1.2, który dostarczono mi bezpłatnie, ponieważ jestem niepełnosprawnym pacjentem kardiologicznym. Jeśli chodzi o komputery, jestem amatorem, a teraz stał się on moim głównym pośrednikiem w kontakcie ze światem zewnętrznym. Po doskonałym doświadczeniu z „małą wersją” zamówiłem wersję Professional. Po zainstalowaniu mogę z całą pewnością stwierdzić: Dla amatorów komputerowych, jak i w komputerach domowych jest to bardzo dobra i ekonomiczna pomoc. Dziękuję.