Wyczyść komputer - często zadawane pytania

Pytanie: Przeinstalowałem komputer i zgubiłem oryginalne opakowanie z kluczem rejestracyjnym. Muszę ponownie zakupić cały program?
Odpowiedź: Oczywiście nie musisz. Skontaktuj się z nami i podaj jak najwięcej informacji na temat swego pierwszego zamówienia (imię, nazwisko, przybliżoną datę itp.) W naszej bazie znajdziemy twoje zamówienie i wyślemy ci zapasowy klucz rejestracyjny.

Pytanie: Czy można zainstalować jedną zakupioną kopię programu na większej ilości komputerów?
Odpowiedź: Nie. Należy kupić oddzielną licencję dla każdego komputera.

Pytanie: Co mam zrobić w przypadku, gdy przestanę używać starego komputera i kupię nowy, o większej wydajności. Powinienem zakupić na nowo program?
Odpowiedź: Nie musisz. Wystarczy, że odinstalujesz program na starym komputerze i zainstalujesz na nowym. Warunki licencyjne oczywiście umożliwiają takie "przeniesienie licencji" na inny komputer.

Pytanie: Czy wasza firma zapewnia w kontrakcie usługi serwisowe komputerów?
Odpowiedź: Nie. Usługami serwisowymi komputerów i oprogramowania zajmują się wyspecjalizowane firmy. Spróbuj poszukać tutaj.

Pytanie: Dla jakiej wersji systemu operacyjnego przygotowany jest WyczyścićKomputer4?
Odpowiedź: Program jest przeznaczony dla systemu operacyjnego Windows w następujących wersjach: Windows 7TM, Windows 8TM, Windows 8.1TM, Windows 10TM
Obsługiwane są wersje 32-bitowa i 64-bitowa.

Otázka: Když nakupuji software přes internet, mívám občas problémy se získáním daňového dokladu pro účetnictví. Jak je to u vás?
Odpowiedź: Daňový doklad (fakturu) vystavujeme automaticky ke každé objednávce. Nezapomeňte uvést IČ a DIČ, nakupujete-li pro firmu.

Pytanie: Jaké je aktuální číslo verze? Jak tuto verzi získám?
Odpowiedź: Aktualny numer wersji programu WyczyścićKomputer4 320.
Numer wersji, którą zainstalowałeś, znajdziesz w głównym oknie programu (w tytule okna). Jeśli masz niższą wersję, aktualizacja powinna zostać zaoferowana automatycznie (najpóźniej przy następnym uruchomieniu komputera).

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktujcie się z nami